Bahlu Dona-von-Berger (METNj.5480/R/11) | | 2HPJ; CAC; HJCH Hurkatöltési Nonza BH (MET.Nj2565/R/09) | | HPJ Hurkatöltési Iturup (MET.9625/00) | | CAC Jungvald Deni (MET.11761/93) | | BKHCH,- Jeck Of Assaracus SC I,-HH (MET.5804/H/92) | | VA1 Jeck vom Noricum SCHH3, FH (SZ1705812) | | |
V Anett vom Noricum SchH3 (SZ1624738) |
V(HU) Rina von dem Platinium SCHH1 (JR83457) | | |
V Iris von dem Platinium SCHH3 (JRSP82337 (SZ 9015224)) |
HCH,-BKHCH Gazdagpataki Lina IPO.I. (MET.17902/90) | | V Aranyvölgyi-Örseg Uran ZSK3, ZVV1, IPO2 (MET.Nj71245 (MNJK 13162)) | | |
V Leto von der Pelztierfarm ZSK1 (SZ1545262 (MET.NJ 56908)) |
VA(HU) Gazdagpataki Gora IPO1 (MET268/87(MNJK 11117)) | | |
HPJ CAC Kiv Kit.Debrecen.Szépe V Anja von der Eulerstraße (SZ1601375 (MET.Nj. 59460)) |
Eliz vom Goldbacher (MET.5298/94) | | Lammbergi Burg (MET.2443/92) | | HPJ,CAC,R.CACIB Cello vd Moosperle K.I.,-IPO.I. (MET.15725/90) | | |
Cora vd Labersrichter Höhe SCHHI (1533882) |
Assy 0 MK/I (MET.14048/89) | | |
Kisberlin-Házi Alexa (MET.6628/88) |
Kökényzugi Ada (MET.380/92) | | Balassaházi Berry (MET.16505/90) | | |
Eisenachi Ivon (MET.63738) |
Bekecsdombi Amanda (MET.14127/90) | | |
V(USSR) Leányfaluszéli Ami (MET4454/88) |
HJCH, Hurkatöltési Belyj (MET.8497/07) | | CAC,R.CAC,HFGY,MUNKA BIS,RES.BIS Quliff v.d. Adlershügelische Wache IPO.I-HCH,-BKHCH- (MET.Nj.3206/04) | | Gilgames v.d. Adlershügelische Wache (MET.Nj9171/03) | | Mesterlaki Bentó BH,-IPO.I. (MET.8845/00) | | |
PUPPY BIS,-CAC Germán-Alföldi Quinty IPO.I. (MET.11042/97) |
CAC Búzalaki Brigi IPO-I (NJ.1534/R/99) | | |
Szécsivári Bony IPO.I. (REG0240) |
Aphrodite v.d. Adlershügelische Wache IPO.I.,-BH (MET.786/01) | | VA 2 Zello von der Piste Trophe SCH1 (MNJK20405) | | |
V Irina vom Wildsteiger Land SCHH.1 (SZ1997202) |
Gilemali DELIA (MET9242/97) | | |
Gilemali jolan (MET5989/r/7) |
Lea von Sternhof (MET.Nj.8511/03) | | VA INDIA Xano von Haus Milesevac SCHH 1 (JR716895) | | V14 Xandor von Tronje SCHH3 (SZ1945049) | | |
V Anchie vom Grenzland SCHH1 (SZ1856940) |
SG1 NL BSZS Assi vom Haus Weiler SCHH3 (SZ1942572) | | |
V Chila vom Finkenschlag SchH3 (SZ1852720) |
Raumax Vantó (MET.1118/98) | | V Ajax vom Holundergarten SCHH 3 / KKL. 1 (SZ1890239) | | |
V Tamy vom Natoplatz SCHH3 (SZ1833491) |
Utty von der Bärenschlucht (SZ1973953) | | |
Zira von der Bärenschlucht SchH1 (SZ1858510) |
Bella Rennfuss (METNj2649/09) | | Braveheart Hanno SCHH1 () | | VA1 Pakros d'Ulmental SchH3, IPO3 (LOI02/98355 (SZ 2138739)) | | VA1 Bax von der Luisenstraße SCHH3 (SZ2042606) | | VA4 Odin vom Hirschel SCHH3 (SZ1925447) | | |
V Candie von der Wienerau SCHH1 (SZ1834276) |
VA4 Beaury van de Huis Kirura SchH3 (SZ2012720) | | |
V Zafa von Haus Hollman SchH1 (NHSB1635375) |
VA1 Karma vom Ochsentor SCHH3 (SZ2031747) | | SG3 Wasko d'Ulmental SchH3 (LOIGT663535 (SZ 2017810)) | | |
V Elly vom Feuerball SCHH3, FH (SZ1791147) |
V Feli vom Ochsentor SchH3 (SZ1972216) | | |
V Uska vom Ochsentor SchH1 (SZ1829611) |
VA4 (HU) Vanessa Kovács-uti VK1 (MNJK20592) | | SG Italo vom Wildsteiger Land (SZ1997199) | | VA3 Leif von der Noriswand SCHH3 (SZ1926916) | | |
V Marit von der Noriswand SchH3 (SZ1849858) |
VA2 Nicki vom Wildsteiger Land SchH3 (SZ1839832) | | |
V Hexi vom Franz-Josef SchH3/FH (SZ1758195) |
Tina Cardinál IPO1 (MET.Nj5991/R/97) | | VA1 Kimon van Dan Alhedy's Hoeve SCHH3 (NHSB1682784 (SZ 1788156)) | | |
V Candy van Dan Alhedy's Hoeve IPO1 (NHSB1577930) |
Gilemáli Tini (MNJK10467) | | |
Gilemáli Riva (MNJK12828) |
Nagyret-Öre Alexandra (MET.Nj8611/07) | | 2*VA1(H) Benji El Greco IPO1, VK2 (MNJK22247 (MET.Nj. 4359/R/05 ) | | VA7 Ghandi von Arlett SCHH3 (SZ2031121) | | VA1 BSZS 2001 Ursus von Batu SchH3 (SZ1932624) | | |
V Verena von Batu SCHH2 (SZ1834230) |
VA11 Wendrina von der Kahler Heide SchH3 (SZ1929464) | | |
SG25 Gugia von der Kahler Heide SCHH1 (SZ1836673) |
V,SG1 Mo vom Haus Milesevac SCHH1,KKL () | | V Maffay von Arminius SCHH3 (SZ2042299) | | |
V Finta vom Michelstädter Rathaus SCHH2 (SZ1899553) |
V1 CH YU Nensi vom Haus Milesevac IPO 1 (JRSP83449No) | | |
Goldi vom Haus Milesevac (JR78293 (SZ 9112745)) |
Kolozsvar-Melleki Kocos (MET.Nj1260/04) | | HPJ 13 CAC HCH Valko z Lintichu IPO1 (SUCHNO42656 (MET.Nj.10580/H/03)) | | V9 BSZS 2003 Fritz vom Farbenspiel SchH3 (SZ2052899) | | |
V Ronja vom Farbenspiel SCHH1 (SZ1986171) |
SG Kelly vom Poxdorfer-Tannenhof (SZ2018842) | | |
V Eli vom Poxdorfer-Tannenhof SchH3 (SZ1931267) |
R.CAC Felsőtelepi-Démon Iris (MET.Nj5715/R/00) | | V (H) Aranyvölgyi-Örseg Jimi IPO1 (MET.Nj5793/95) | | |
V Aranyvölgyi-Örseg Jessy IPO 1 (METNJ24523/91) |
Mercuri-Nortons Engi (MNJK5381) | | |
Viernheimi Fanni (MNJK2106) |