Barry z Dračího údolí () | | SG Coudy z udoli Upy IPO3 (CMKU76825/10) | | V Zar von der Schiffslache SCHH2 (SZ2168670) | | SG Ellute von der Mohnwiese SCHH3, IPO3, FH1, 2X BSP (SZ2036438) | | SG Tom van't Leefdaalhof 1999 WUSV WORLD CHAMPION, Belgian Working Champion, 3X WUSV, SCHH3, IPO3, IWR3 (LOSH745029 (SZ 2018398)) | | |
SG Ruth van 't Leefdaalhof SCHH3, IPO3 (LOSH703779) |
V Aline von der Mohnwiese SchH3, FH1, WUSV (2000), SWHV Champion 1999 (SZ1905152) | | |
G Biene vom Deufringer Schloß SCHH3, FH (SZ1719635) |
G Flora von der Schiffslache SCHH3 (SZ2091023) | | G Amigo vom Bracheler See SCHH3, IPO3, FH1 (SZ1925022) | | |
G Gesha von Machiavelli SchH3 (SZ1778204) |
G Orla von der Schiffslache SchH1 (SZ2032673) | | |
G Connie vom Körnerplatz SCHH3 (SZ1837689) |
G Jennifer Moravia Artex IPO3 (CMKU65795/07) | | G Hoky Va-Pe IPO3, SCHH3, ZVV3, WM FCI, WUSV 2009 (SUCHNO48433/04/06) | | V Tyson von der Schiffslache SCHH3, IPO3, (3 X BSP), 2x LGA SIeger (2004/2005), Bundes FCI (SZ2061899) | | |
G Connie vom Körnerplatz SCHH3 (SZ1837689) |
G Beky Va-Pe SCHH3 (SUCHNO36574/99/01) | | |
G Loggi von der Maineiche IPO2, SCHH2 (SZ1940155 (SUCHNO 31591/97/99)) |
SG Bona Zde-Sko SchH2 IPO2 (CMKU48152/03) | | V Arek (1995) SchH3, IPO3, 3XWUSV (LOIGT609406) | | |
Maya (Maggio) (LOI 529979) SchH2 (GT529979) |
SG Dolly z Purschova chovu ZVV1, SchH3, IPO3, 3 X WUSV, CKNO 2002 3°PL, VICEMISTR CKNO 2003, MISTR CKNO 2004 (CMKU35024/98/01) | | |
G Cara z Blatenskeho zámku IPO3 (CKS11825/92/95) |
VD Emilka Soví mlýn ZVV1,BH,IPO1,ZMT,IPO2,IPO3,ZPS1 (CMKUDS/81718/11/13) | | SG Max Černý obelisk ZVV2, ZMT, T-3, OPT-3,SPT1, MISTR ČESKÉ REPUBLIKY TART 2012, (5CV1/58606/05) | | G Ipor Kiddo SVV1, IPO1 (SUCHNO36733/99/01) | | SG Cezar z Jasenskej doliny IPO3, SVV3, SPS, SPO (SHPK01100) | | |
SG Cedra Nemo SVV3, IPO3 (SKSP08730/82/86) |
G Fiana Kiddo SVV1 (SUCHNO28683/95/98) | | |
Carva Forno ZM (SKSP80593) |
SG Erika Černý obelisk IPO3, SCHH3, ZVV1 () | | SG Gero Chmelovy Kvitek UMS FCI, UMS WUSV, 2*UM CR, MISTR CR,IPO 3,SCHH 3 (CKSDS/07825/91/94) | | |
SG Alin Chmelovy kvitek CS ZM ZVV1 (CKSP93250/91) |
SG Conny Z Daskonu ZVV3, SP1, OP2, IPO3, SCHH2 (CKS05688/91/93) | | |
V Cinda z Tatorky ZVV3, IPO3, ZM (CKSP53747/85/89) |
Artemis z Duboveho mlyna ZVV3, ZPS1, ZPO1 (CMKUDS/48807/03/05) | | V Paso Naspo IPO3, SCHH3, ZPS1, ZVV3, FH1 (CMKU31012/97/02) | | V Derrik vom Haus Iris SCHH3 AD BH PR (SZ1801341) | | |
SG Gabi von der alten Wassermühle SCHH3 (DDR163797) |
Kasa od Policie ZV1, OP1,IPO1 (CMKU23359/95/97 (AKC DL83419001)) | | |
SG Gola od Policie ZVV1 (CKS09173/92/94) |
Tana z Blatenskeho zamku ZM, ZVV1, ZPO1, SCHH1, IPO2 (CMKUDS/39657/00/03) | | SG Xero z Pohranicni straze CS SCHH3, IPO3, ZVV1 (CMKU29846/97/99) | | |
G Lenka Clo ZVV1 (CKSP11708/92/95) |
SG Zara z Blatenskeho zamku ZVV1 (CKSP05104/93) | | |
SG Majka z Blatenskeho Zamku ZM ZVV2 (CKSP42423) |